På søndag hadde klubben vinterball i Skåredalen Flerbrukshall. Ballet var svært godt besøkt, og publikum fikk se flott dans fra alle partiene våre. Antallet dansere var det høyeste på svært mange år, noe vi er veldig glade for🤩.

I tillegg til oppvisning fra mini, kids, nybegynnere og mer erfarne konkurransedansere fikk både foreldre og besteforeldre svingt seg i støveldansen sammen med barna 🥾 I tillegg dukket nissen opp, tradisjonen tro 🎅

Konkurransedanserne trener noen uker til før jul, men for de øvrige partiene våre er nå semesteret over. Haugaland Danseklubb ønsker alle våre medlemmer og samarbeidspartnere en flott førsjulstid 🎄

Kategorier: Ukategorisert

0 kommentarer

Legg igjen en kommentar

Avatar placeholder

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *